Mój drugi wywiad…

Moje kolejne drzwi..>:)

Mój drugi wywiad… który mnie bardzo cieszy i jest mi szczególnie bliski. Ukazał się pod koniec czerwca z inicjatywy lokalnego tygodnika „Nowiny Raciborskie”. Miałam okazję znowu zobaczyć swoje nazwisko w gazecie, w której głównie ukazywały się informacje o mnie gdy byłam osobą publiczną. Nawet nagłówek, z pierwszej strony, nawiązuje do mojej minionej działalności…:)

zapowiedź wywiau

Potrzebowałam trochę czasu aby się z tym nowym wywiadem oswoić, dlatego dopiero dzisiaj o nim wspominam.

Mój wywiad…

Od ukazania się wywiadu minęło dwa tygodnie, ale nadal spotykam się z bardzo ciepłymi reakcjami osób, które miały możliwość go przeczytać. A w szczególności dotyczy to mieszkańców mojej miejscowości, którzy tak ja ja zrozumieli, że jest jakiś etap w życiu, który się zmienia, trzeba się z tym pogodzić i go zaakceptować…:)

Życie ustawicznie się zmienia…

Jestem ewidentnym przykładem, że życie nie staje w miejscu i nie ma w nim pustki. Zawsze wypełnia się kolejnymi zdarzeniami, a najczęściej takimi o jakich najwięcej myślimy…

Jeżeli jesteśmy smutni i przygnębieni, to taki czas i takie okoliczności do siebie przyciągamy. Lecz wraz ze zmianą nastawienia wszystko zmienia się na lepsze..:)

A potem, gdy się oglądamy wstecz, dochodzimy do wniosku, że nawet po największej burzy zaświeci słońce, a stare przysłowie jest niezmienne aktualne…

Nie ma tego złego… co by na dobre nie wyszło…!!!

Życie otwiera kolejne drzwi…

Przesłaniem mojego wywiadu jest to, aby uzmysłowić czytelnikom, że nie mają bać się zmian, tylko jak trzeba, to opłakać to, co było, a potem otrząsnąć się i ruszyć do przodu. Nie bać się i otwierać kolejne drzwi, które życie stawia na naszej drodze. Bo jeśli tego nie zrobimy, to nigdy się  nie dowiemy, co jeszcze fajnego może nas za tymi drzwiami spotkać.

A gwarantuję Wam, że każde drzwi są warte otwarcia, a czy za nimi zostaniemy, czy pójdziemy do kolejnych, zależy tylko i wyłącznie od nas samych…!!!

Moja wędrówka między „drzwiami”…

A jak chcecie zobaczyć jak wyglądała moja wędrówka między drzwiami zapraszam do przeczytania mojego drugiego wywiadu.

Mój drugi wywiad

Zdaję sobie sprawę, że powyższy tekst jest mało czytelny, dlatego wystarczy kliknąć w zdjęcie i znajdziecie się na internetowej wersji tygodnika „Nowiny Raciborskie” .

Natomiast, gdy ktoś jest ciekaw jak wyglądał mój pierwszy wywiad zapraszam TUTAJ.

 

 

miesięcznik Well

Mój pierwszy wywiad…

merry- christmes

Dwunaste z dwunastu…

życie jest piękne

Dziesiąte z dwunastu…

Zapraszam do podzielenia się komentarzem ...:))

%d bloggers like this: