Współpraca

Witaj…:)

Skoro tu jesteś, to znaczy, że przeszła przez Twoją głowę myśl aby podjąć ewentualną współpracę. Aby ułatwić Ci podjęcie decyzji opowiem co sprawiło, że trafiłeś na mój blog w sieci…:))

Na imię mam Violetta i nazwa mojego bloga – Viollet.pl – ukrywa w sobie wiele cech, tak różnorodnych jak ja sama…:))  Przede wszystkim nierozerwalnie jest związana z moim imieniem jak również z kolorami, którymi się otaczam. Emanuje pozytywnym nastawieniem do świata oraz fascynacją naturą, z którą czuję nierozerwalną więź.

Zamysł bloga zrodził się na początku 2016 roku, a pierwszy wpis ukazał się w lipcu tego samego roku. Blog powstał w  wyniku niespodziewanych zmian jakie zaszły w moim życiu. Należę do osób, którym po 50-tce przyszło stanąć na rozdrożu i zastanawiać się, co dalej…

Ze względu na na swój wiek, ukierunkowałam nazwę bloga o zapis „Świat Kobiety 50plus”. Na początku pisałam tylko dla siebie, z czasem pozyskałam grono stałych czytelników, a w głównej mierze czytelniczek…:) Dzielę się tym co mi akurat w duszy gra. Poruszam wiele tematów i myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie…:))

Moi czytelnicy…

Osoby, które odwiedzają mój blog, to głównie kobiety, ze znaczną przewagą kobiet, które  dzięki swojej metryce, dołączyły do elitarnego grona – Świata Kobiet 50 plus…:)) Chociaż zdążają się również panowie, ale niestety, są w zdecydowanej mniejszości.

statystyki - wiek/płeć

 

O mnie w mediach…

Mimo, że jestem blogerką, która pisze do określonej grupy odbiorców, ku mojemu zaskoczeniu, spotkałam się z zainteresowaniem ze strony mediów. W marcu 2018 roku ukazał się mój pierwszy wywiad dla miesięcznika „WELL”, z którym można zapoznać się TUTAJ.

mój pierwszy wywiad

W tym roku ukazały się jeszcze kolejne moje wywiady. Jeden z nich w lipcu i został opublikowany w tygodniku „Nowiny Raciborskie”, o którym wspominam  TUTAJ.

Mój drugi wywiad

Natomiast drugi, ukaże się październikowym wydaniu w miesięcznika „Claudia”, z którym jak tylko się ukaże, na pewno podzielę się z moimi czytelnikami…:)

Chcesz nawiązać współpracę? 

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą, to chętnie ją podejmę. Biorę pod uwagę tylko rzetelne i wartościowe propozycje. Ze swojej strony mogę zaproponować m.in.:

  • wpis promujący Twój produkt lub usługę
  • wyjazd sponsorowany, czy też fotorelacja
  • test produktu połączony z konkursem
  • długofalowa współpraca partnerska
  • promocja Twoich produktów w mediach społecznościowych
  • masz inny pomysł? Pisz śmiało!

Wyznaję jednak zasadę, że niezależnie od tego, ile mi zapłacisz, wynagrodzenie nie będzie miało wpływu na moją opinię i odczucia. Jeżeli coś mi się spodoba, to chętnie podzielę się tym z moimi czytelnikami, natomiast jeżeli coś nie przypadnie mi do gustu, to nie będę tego ukrywać. Nigdy nie koloryzuję, zawsze mówię i piszczę, to co czuję i myślę…:)

Zapraszam do kontaktu…

kontakt@viollet.pl