Współpraca

Witaj…:)

Skoro tu jesteś, to znaczy, że przeszła przez Twoją głowę myśl aby podjąć ewentualną współpracę. Aby ułatwić Ci podjęcie decyzji opowiem co sprawiło, że trafiłeś na mój blog w sieci…:))

Na imię mam Violetta i nazwa mojego bloga – Viollet.pl – ukrywa w sobie wiele cech, tak różnorodnych jak ja sama…:))  Przede wszystkim nierozerwalnie jest związana z moim imieniem jak również z kolorami, którymi się otaczam. Emanuje pozytywnym nastawieniem do świata oraz fascynacją naturą, z którą czuję nierozerwalną więź.

Zamysł bloga zrodził się na początku 2016 roku, a pierwszy wpis ukazał się w lipcu tego samego roku. Blog powstał w  wyniku niespodziewanych zmian jakie zaszły w moim życiu. Należę do osób, którym po 50-tce przyszło stanąć na rozdrożu i zastanawiać się, co dalej…

Ze względu na na swój wiek, ukierunkowałam nazwę bloga o zapis „Świat Kobiety 50plus”. Na początku pisałam tylko dla siebie, z czasem pozyskałam grono stałych czytelników, a w głównej mierze czytelniczek…:) Dzielę się tym co mi akurat w duszy gra. Poruszam wiele tematów i myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie…:))

Moi czytelnicy…

Osoby, które odwiedzają mój blog, to głównie kobiety, ze znaczną przewagą kobiet, które dzięki metryce zbliżonej do mojej, dołączyły do grona – Świata Kobiet 50 plus…:)) Chociaż zdążają się również panowie, ale niestety, są w zdecydowanej mniejszości.

O mnie w mediach…

Mimo, że jestem blogerką, która pisze do określonej grupy odbiorców, ku mojemu zaskoczeniu, spotkałam się z zainteresowaniem ze strony mediów. W marcu 2018 roku ukazał się mój pierwszy wywiad dla miesięcznika „WELL”, z którym można zapoznać się TUTAJ.

mój pierwszy wywiad

W tym roku ukazały się jeszcze kolejne moje wywiady. Jeden z nich w lipcu i został opublikowany w tygodniku „Nowiny Raciborskie”, o którym wspominam  TUTAJ.

Mój drugi wywiad

Natomiast kolejny, ukazał się w październikowym wydaniu miesięcznika „Claudia”, z którym również podzieliłam się z moimi czytelnikami – TUTAJ …:)))

Ponadto udzieliłam kilka wywiadów dla dwutygodnika „Chwila dla Ciebie”. Więcej o mojej współpracy z mediami, w tym z TVP 2 – „Pytanie na śniadanie” można przeczytać w wpisie podsumowującym rok 2018 – TUTAJ

Chcesz nawiązać współpracę? 

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą, to chętnie ją podejmę. Biorę pod uwagę tylko rzetelne i wartościowe propozycje.

Zapraszam do kontaktu…

kontakt@viollet.pl

Skip to content