Kocham wschody i zachody…

zachód słońca

      Kocham wschody i zachody słońca, ich widok sprawia, że świat jest jak zaczarowany. Nie ważne gdzie się jest, czy w górach, czy nad morzem, czy też w dużym mieście, słońce o każdej porze dnia potrafi zachwycić. Lubię gdy dzień się budzi i gdy układa się do snu.  Lecz po zastanowieniu,  szala tego lubienia, bardziej przechyla się ku porze pobudki…

       Szczególnie lubię ten moment gdy prowadzę auto. A takie momenty zdarzają się gdy  wybieramy się  w dłużą trasę, to ze względu na mniejszy ruch, wybieramy jazdę nocą. Zazwyczaj nie kwapię się do prowadzenia samochodu gdy jest ciemna noc. Lecz gdy zbliża się magiczny czas, kiedy noc powoli ustępuje miejsce dniu, to zawsze zmieniam się z mężem za kierownicą. On odsypia, a ja z wielką przyjemnością prowadzę i upajam się cudownym spektaklem barw, jaki w tym momencie obdarza mnie budzący się dzień.

Gdy dzień się budzi…

Gdy dzień układa się do snu…

Zdjęcia…

    Zdjęcia, które pokazałam nie powalają jakością, ale jest w nich uchwycony klimat dnia i miejsca gdzie zostały zrobione.  Tak jak większość z nas, zawsze mam telefon przy sobie i jak tylko coś mnie zaciekawi łapię z niego i robię zdjęcia. Potem dość często denerwuję się, że jakość zdjęcia bardzo odbiega od moich oczekiwań.

      Dlatego też,  powoli muszę przemierzyć się do zmiany telefonu. Na chwilę obecną robię zdjęcia telefonem HTC ONE, który ma już przeszło 3 lata. Bardzo go lubię, ma ładny wygląd, ale jakość zdjęć jest słaba. Najgorsze, iż nie wiem co wybrać, jest tyle modeli na rynku, że można się pogubić. A im wyższa pólka to ceny są mocno wyśrubowane. Nie zostanie mi nic innego jak zasiąść do komputera i poczytać trochę o telefonach. Jednego jestem raczej pewna, że będę się rozglądała za telefonem z systemem android. Dzieciaki namawiają mnie na apple ale jakoś nie mogę przekonać się do ich systemu. Poza tym poprzednie modele nie podobały mi się z wyglądu za wyjątkiem trójki. Teraz, od modelu szóstego ich dizajn bardziej podchodzi pod moje gusta, ale cena zdecydowane nie…:))

     Na razie jednak, pozostanę przy tym co mam i będę się dzieliła takimi zdjęciami jakie mam. Bo niestety na ich jakość nie bardzo mam wpływ.

Zapraszam do podzielenia się komentarzem ...:))

Skip to content
%d bloggers like this: