Okulary, które zawsze masz przy sobie…!!!

Okulary do czytania ThinOptics

Okulary, które zawsze masz przy sobie… w przenośni i dosłownie…:). Trafiłam na nie przez przypadek. Ten przypadek ułatwił życie mojemu mężowi, który ma świetny wzrok ale jak trzeba coś przeczytać, to niestety musi sięgać po wsparcie. Chyba większość z nas, gdy wkroczy do Klubowiczów 50plus, dokładnie zna ten problem…:)

Okulary… przypadkowe odkrycie…

Na początku stycznia tego roku, jechałam pociągiem do Warszawy. Jak to w pociągu, każdy jest czymś zajęty. Duża część pasażerów, jak przystało na obecne czasy, zagłębiona w monitory komórek, ale byli też i tacy, co byli zajęci czytaniem tradycyjnej książki…:)

Obok mnie siedział mężczyzna, który już był chyba klubowiczem…:) Czytał spokojnie książkę. Na początku nie zwróciłam specjalnie na niego uwagi, bo sama byłam zaczytana. Dopiero jak zdjął okulary i schował je do etui, pojawiło się moje zainteresowanie, które z każdą chwilą zaczęło narastać, a ciekawość podsycała mnie do rozpoczęcia rozmowy.

Nie należę do osób, które zagadują nieznajomych ale stwierdziłam, że to jedyna okazja aby dowiedzieć się skąd ma to zmyślne cudeńko. Moja dusza tańczyła na samą myśl, że wystarczy  tylko zapytać, a takie cudeńko będę mogła kupić mojej połowie…:)

Odwaga popłaca…

Stwierdziłam co mi tam, najwyżej gościu mnie zignoruje i nie odpowie. Odważyłam się i zapytałam…

Przepraszam, ale mam pytanie, czy mógłby mi Pan powiedzieć gdzie Pan kupił, takie zmyślne okulary do czytania?

Błyskawicznie uzyskałam odpowiedz:

Oczywiście, kupiłem je przez Internet, z tego co pamiętam, to jest jakaś firma ze Stanów Zjednoczonych…

Pomyślałam sobie… no świetnie… ale Internet jest bez końca!!! Jak ja odnajdę akurat tę firmę, skoro nawet nazwy nie znam…:(. Moje myśli bombardowały mnie aby nie odpuszczać i pytać dalej, też tak robiłam. Aż w pewnym momencie gościu mówi:

Coś mi się wydaje, że na etui do okularów jest logo firmy…

Faktycznie było…  ale nazwa taka, że przy mojej pamięci do nazw, do kilku minut bym ją zapomniała. Więc stwierdziłam, że skoro już tyle męczę pytaniami mojego współpasażera, to zapytam jeszcze:

Czy mogłabym zrobić zdjęcie..?

Odpowiedź i działanie:

Ależ oczywiście, nie ma sprawy…

etui na okulary -ThinOptics

Dzięki temu, że się przełamałam i zapytałam, to pozyskałam wszystkie niezbędne informacje. Oczywiście  bez współpracy mojego bardzo miłego współpasażera nic by z tego nie było. Dlatego w tym miejscu, do którego wątpię czy mój współpasażer zajrzy, jeszcze raz bardzo mu dziękuję. Suma, summarum, podziękowania poszły w świat i na pewno, w jakiś sposób do niego trafią…:))

Mój pierwszy zakup okularów ThinOptics…

Jak wróciłam z Warszawy, to zaraz zaczęłam szukać w Internecie firmy o nazwie ThinOptics. Ostatecznie znalazłam ich przez Facebooka  i przez ten portal, trafiłam na ich stronę sprzedażową. Firma ma swoją siedzibę w Sonoma – stan Kalifornia w USA.

Do tej pory, moje zakupy w sklepach internetowych ograniczały się tylko i wyłącznie do terytorium Polski. Dlatego miałam trochę obawy zrobić zakup w sklepie, który nie tylko, że nie jest na terytorium Polski, ale również jest poza Unią Europejską.

Zakup bez obaw…

Moje obawy były niepotrzebne. Weszłam na ich stronę i mimo mojego słabego angielskiego, bez większych problemów poradziłam sobie z zakupem. Jak nie do końca wiedziałam o co chodzi, skopiowałam fragment tekstu i wrzuciłam do tłumacza Google..:)

Ostatecznie zamówiłam jeden zestaw dla siebie, mimo że nie używam okularów do czytania, jedynie w sporadycznych przypadkach gdy coś jest napisane mini czcionką. Drugi, ten ważniejszy, zamówiłam dla męża. W jego wypadku, wybrałam opcję z zestawem okularków o różnych ogniskowych, gdyż nie wiedziałam jakie będą dla niego najlepsze.

ThinOptics

Powyżej wersja ze wszystkimi dostępnymi okularkami, które mają różne parametry: +1,00; +1,50; +2,00; +2,50. Gdy jednak wiemy, które są dla nas najlepsze, to wystarczy wybrać jedną z opcji i wtedy komplet kosztuję 19,95$.

Przy zakupie za minimum 40$ koszty przesyłki są gratis, natomiast przy zakupie za mniejszą kwotę przesyłka kosztuje 10$. Dlatego zdecydowałam się na dodatkowy komplet dla siebie, w bardzo kobiecym kolorze i wybrałam najmniejsza ogniskową +1,00.

Czas i dostawa zamówienia…

Po zamówieniu okularków i ich opłaceniu (wybrałam opcję kartą), jeszcze tego samego dnia, dostałam informację na maila, że towar został wysłany wraz z linkiem do śledzenia gdzie akurat znajduje się moja przesyła, a z tego co obserwowałam, to krążyła ona sobie po całym świecie…:)))

Ostatecznie, po 14 dniach, trafiła do mojej skrzynki pocztowej…:))

przesyka z okularami Thinoptics z USA Thinoptics - przesyłka zUSA

Oczywiście w środku było wszytko to, co zamówiłam…:)

okulary - ThinOptincs okulary - ThinOptincs

Wybrałam dla nas bardziej klasyczne wersje, ale jak widać na ulotce, która jest widoczna na jednym ze zdjęć, wybór kolorów i wzorów jest przeogromny.

Kolejne zamówienie… link promocyjny!!!

Jak już przesyłkę miałam w domu, to na maila otrzymałam podziękowanie za zakup oraz link promocyjny!!! na kolejne zakupy. Z informacji wynikało, że link mogę wykorzystać dla siebie oraz dla znajomych…:)

Dlatego, dzielę się otrzymanym linkiem z Wami, tym bardziej, że kilka dni temu go sprawdziłam. Dokupiłam jeszcze jeden futerał na okularki, aby mój małżonek mógł mieć je przy obu telefonach, które używa. Oraz dokupiłam wersję z breloczkiem do kluczy, plus komplet okularków aby ich nie przekładać…:)

I faktycznie… zgodnie z obietnicą, system przyznał mi 15% zniżki oraz wysyłkę gratis !!!. Mimo, że mój łączny zakup nie przekroczył 40$…:)

A oto link, jaki otrzymałam wraz z adnotacją… oczywiście po angielsku… ale od czego jest brat Google…:))

Dla pewności chcę zaznaczyć, iż nie współpracuję z Firmą i nie czerpię żadnych korzyści z tego, że się z Wami dzielę informacją. ROBIĘ TO, BO CHCĘ… gdyż pomysł jest świetny i skoro mogę się z nim podzielić, to robię to z wielką przyjemnością…:)))

Kliknij ten link, aby uzyskać własne okulary do czytania ThinOptics

http://bit.ly/2HDvHNA

lub skopiuj link do przeglądarki, aby otrzymać 15% zniżki i bezpłatną wysyłkę zamówienia.

Twoje okulary zostaną wysłane w ciągu jednego dnia roboczego od złożenia zamówienia, więc możesz zawsze mieć przy sobie okulary do czytania. Przy okazji, możesz przekazać tę ofertę wszystkim znajomym, aby podzielić się wizją.

UWAGA – z dnia 30.08.2018

Niestety link ze zniżką już wygasł…:((((  Obowiązywał on przez kilka miesięcy od mojego pierwszego zakupu i działał przy kolejnych. Gdy dzisiaj chciałam zrobić zakup dla znajomych, link nie był już aktywny. Ale nadal obowiązuje zasada, że przy zakupach powyżej 40 dolarów przesyłka jest gratisowa.

Polecam…!!!

Polecam zakup, gdyż naprawdę okulary spełniają swoje zadanie, szczególnie gdy problem dokładnego doczytania się dopadnie nas w najbardziej nieoczekiwanym momencie. A, że w obecnych czasach bez telefonu i kluczy nigdzie się nie ruszamy, więc mamy pewność, że i okularki też będą z nami…:))

Okulary do czytania ThinOptics

Poniżej możecie zobaczyć jakie możliwości dają okulary – ThinOptics – wersja poniższa jest teraz w drodze do mnie..:))

 

A tę wersję mamy już wypraktykowaną….:)

 

2 Comments

  1. LojalPat pisze:

    Fajny pomysł..to takie ciekawe czasy gdzie takich zmyślnych gadżetów mamy sporo w zasięgu:)
    Pozdrawiam

    1. Viola pisze:

      Mojemu małżonkowi wyjątkowo ten gadżet przypadł do gustu…:) Dlatego domówiłam…ale jeszcze czekam na przesyłkę…Pozdrawiam i miłego wieczorka życzę..:)

Zapraszam do podzielenia się komentarzem ...:))

Skip to content