Trzej muszkieterowie…:)

      Trzej muszkieterowie a raczej trzy muszkieterski… idealna nazwa dla naszej trójki.. :)) Dziewczyny są nierozerwalnie związane z dawnym rozdziałem mojego życia, który już całkowicie za sobą zamknęłam. Są one jedyne, z mojego dawnego otoczenia zawodowego, które zostały przy mnie na dobre i na złe. Wspierały mnie w trudnych chwilach i nigdy mnie nie zawiodły. Dlatego w tym miejscu składam im gorące podziękowania za to, że po prostu są … :))

      Spotykamy się dość często i bardzo lobię nasze spotkania, potrafimy przegadać kilka godzin i nawet nie wiemy kiedy ten czas nam zleci. Wczorajsze spotkanie było wyjątkowe, bo jedna z dziewczyn obchodziła urodziny. A, że taki dzień jest wyjątkowy, to i wyjątkowo trzeba było się ubrać..:))

Co wybrałam z mojej szafy…

      Na to spotkanie wybrałam niezawodną małą czarną, którą już prezentowałam w innym wpisie.

sukienka-mała czrna

Do niej założyłam popielatą marynarkę w bardzo drobną pepitkę.

sukienka z marynarką

Zmieniłam buty na cieplejsze, wysokie kozaczki za kolano w kolorze popielatym.

marynarka i sukienka

      Aby dotrzeć do Solenizantki trzeba samochodem pokonać kilkanaście kilometrów, dlatego też należało się cieplej ubrać. Zdecydowałam się na popielaty płaszczyk, sięgający do kolana.

szary płaszczyk

szary płaszczyk Uzupełnieniem stroju była popielato-biała torebka z przypiętym, obecnie bardzo modnym, białym pomponem.

       Byłam w pełnym rynsztunku i gotowa do wyjścia. Jeszcze szybko zabrałam to, co najważniejsze, czyli prezent i pojechałam po drugą Muszkieterkę aby razem zrobić nalot Solenizantce..:))

       Spodziewałam się, że spotkamy się w bardzo wąskim babskim gronie, a jednak było nas dużo więcej. Niektóre z osób miałam okazję poznać po raz pierwszy. Spędziliśmy bardzo miły wieczór, a Solenizantka dbała żeby nam niczego nie brakowało i co chwilę podsuwała nam rożne pyszności..:))

k                                                         Trzy Muszkieterki… na dobre i na złe..

Zapraszam do podzielenia się komentarzem ...:))

Skip to content
%d bloggers like this: