Obudź w Sobie Motyla…

skrin strony Obudż w Sobie Motyla

Obudź w Sobie Motyla… to mój nowy blog, który jest w głównej mierze powiązany z moją działalnością oraz pasją, o której pisałam we wcześniejszych wpisach. Jego założeniem jest promowanie zdrowego i pozytywnego stylu życia, który zawsze otwiera nam drogę ku pozytywnemu myśleniu i pozytywnym działaniom. Tej nowej drodze przypisałam nazwę… MOŻESZ MIEĆ MARZENIA..:)

Oficjalne otwarcie…

W dniu wczorajszym po raz pierwszy mój nowy Blog jest oficjalnie dostępny. Nad stworzeniem strony oraz jej szatą graficzną, pracowałam całkowicie samodzielnie. Chciałam wizualnie powiązać go ze stroną firmową – Studio 3M, nad którą również pracowałam sama..:)

Zdaję sobie sprawę, że jeszcze sporo muszę się poduczyć w dziedzinie budowania stron. Mam jednak nadzieję, że usłyszę od Was wiele cennych uwag, czy w ogóle taka odsłona Wam się podoba. Każda forma uwag będzie bezcenna, gdyż dzięki nim, będę wiedziała co poprawić aby był on przyjazny dla osób go odwiedzających.

Zmiany w menu…

Aby ułatwić przemieszczanie się pomiędzy blogami, to w pasku menu, stworzyłam w obu blogach dodatkowe zakładki, które pozwolą zainteresowanym bez problemu przechodzić z jednego bloga, na drugiego.

skrin Viollet

skrin Obudż w Sobie Motyla

 

Nowe treści…

Blog Viollet, pozostanie w takiej konwencji w jakiej jest prowadzony obecnie, natomiast Obudź w Sobie Motyla, będzie miał odmienny charakter. Myślę, że z czasem będzie zawierał coraz więcej nowych treści związanych z aktywnym i zdrowym stylem życia, oraz pozytywnym nastawieniem do otaczającego nas świata.

Czym jest dla mnie Świat Motyli…

Świat Motyli, to moje potoczne określenie na stworzony przeze mnie program Obudź w Sobie Motyla, do którego poza zajęciami stacjonarnymi, przygotowałam również stronę internetową-bloga. Ma on być wsparciem nie tylko dla uczestniczek zajęć stacjonarnych, ale również dla innych osób, które ze względu na miejsce zamieszkania, nie mogą uczestniczyć w zajęciach.

Z założenia, program powstał z myślą o Kobietach, które w codziennej gonitwie, gdzieś głęboko w sobie ukryły swoje piękno i marzenia. Są zagonione, dbają o wszystkich w około zapominając o sobie !!!

Swoim programem, pragnę zmotywować Nas Wszystkie,

do poświecenia Tylko Sobie, kilka chwil dziennie… !!!

Chcę uzmysłowić, że my również musimy znaleźć czas dla siebie, i czas na nasze marzenia. Poświęcając każdego dnia, małą jego cząstkę, tylko i wyłącznie dla siebie…!!! Dzięki temu, uda nam się wybudzić naszego Motyla z uśpienia, który w podziękowaniu za troskę, otoczy nas swoją cudowną aurą, wprowadzając w zachwyt nie tylko nas, ale i nasze otoczenie.

Jeśli mój program, a wraz z nim nowy blog Obudź w Sobie Motyla, przyczyni się do wybudzenia chociaż jednego Motyla, to będę czuła, że warto mieć marzenia… !!!

Ty również.. MOŻESZ MIEĆ MARZENIA..!!!

Odważ się i zrób pierwszy krok…!!!

 

 

 

4 Comments

 1. Dagmara pisze:

  Violu brawa za odwagę tak trzymaj !!!!!😊

  1. Viola pisze:

   Bardzo dziękuję za ciepłe słowa…:) Moja obecna ścieżka życiowa całkiem się zmieniła, ale to, co spotykam po drodze, zaczyna mi się coraz bardziej podobać…:)) Ściskam mocno…:))

 2. mona pisze:

  dziekuje

  1. Viola pisze:

   Proszę…:) i pozdrawiam bardzo serdecznie…:)

Zapraszam do podzielenia się komentarzem ...:))

Skip to content