ShinyBox – idealny pomysł na prezent…

ShinyBox i Kueshi

ShinyBox – idealny pomysł na prezent. Od dłuższego czasu subskrybuję pudełeczka ShinyBox, o czym więcej pisałam w styczniowym wpisie Pudełka Niespodzianki. W tamtym okresie miałam dylemat czy pozostać przy prenumeracie pudełka. Każde kolejne pudełeczko rozwiewało moje wątpliwości na tyle, że ostatecznie pozostałam przy pudełeczkach do dnia dzisiejszego..:)

Wróciłam do tematu pudełeczek, bo zbliżają się święta i takie pojedyncze pudełeczko może okazać się świetnym pomysłem na prezent…:)

ShinyBox

Dla niewtajemniczonych ShinyBox, to warte uwagi pudełkaktóre w swoim wnętrzu kryją atrakcyjne zestawy kosmetyków. Można w nich znaleźć wiele nowości oraz kosmetyki dostępne na rynku. Prawie zawsze, wartość pudełeczka przekracza ich zakup, który w stałej subskrypcji wynosi 49 zł.

Nie sięgając zbyt daleko wstecz, to wartość mojego ostatniego listopadowego pudełeczka wyniosła 288 zł.

Dodatkowym bonusem dla stałych subskrybentów jest co jakiś czas, powiększona wersja pudełka do rozmiaru XXL i wtedy jego wartość, prawie zawsze przekracza 300 zł.

Listopadowe pudełko ShinyBoX

Vouchery…

Dodatkowo w listopadowym pudełku otrzymałam dwa vouchery: jeden na dokonanie zakupów na stromie www.katalogmarzen.pl z dodatkową zniżką wynoszącą 30 zł. Natomiast drugi, na zakup butów ze strony internetowej  DeeZee  ze zniżką 30%.

Wklejam je poniżej, może ktoś będzie chciał skorzystać z kodów rabatowych, gdyż nie skorzystam z nich, a termin wykorzystania kodów jest dość krótki, bo do końca tego roku.

kod rabatowy 30%  kod rabatowy 30zł

 

Kosmetyki hiszpańskiej marki Kueshi

Dzięki ShinyBox poznałam nową markę kosmetyków Kueshi, która wyjątkowo przypadła mi do gustu. Uzbierałam już niezłą kolekcję. Z całej serii jaką posiadam, najbardziej zawojował moje serce tonik do twarzy, który ma bardzo ciekawą konsystencję, coś pomiędzy tonikiem a żelem…:)

Poniżej cała moja kolekcja…

kosmetyki Kueshi

kosmetyki Kueshi - kremy

Kueshi toniki i balsamy

 

Kolekcja zawiera:

  • tonik do twarzy, po zużyciu widać, że to mój faworyt..:)
  • żel aloesowy – gel aloe vera pure 99% – zapewnia nawilżanie, regenerację oraz dezynfekcję… między innymi wskazany przy łagodzeniu podrażnień po ukąszeniu owadów,
  • balsam/krem do ciała i rąk… jest naprawdę świetny…:)
  • regeneracyjna emulsja do twarzy, z ostatnio tak modnym śluzem ze ślimaka,
  • serum do twarzy z kawiorem i resveratrolem… jeszcze nie próbowałam, bo to nabytek z ostatniego listopadowego pudełeczka..:)

Dalsza subskrypcja…

Na razie opuścił mnie dylemat czy subskrybować, czy nie, gdyż proponowane kosmetyki prawie zawsze się przydadzą. Jednak najbardziej odpowiada mi ta nuta tajemniczości, bo do momentu otwarcia pudełka nigdy nie wiem co w nim zastanę..:). Traktuje je, jak takie jajko niespodziankę, które sprawia, że czuję się jak dziecko, oczekujące  jaka tym razem będzie w nim zabawka…:)

Jeśli kogoś bardziej zainteresują pudełeczka, to można sporo o nich poczytać stronie ShinyBox.

Uzupełnienie – 07.12.2020

Ostatnio szukałam firmy, bo chciałam wrócić do zamawiana pudełeczek, bo były bardzo fajnym rozwiązaniem na poznanie nowych kosmetyków.

Niestety ku mojemu zaskoczeniu nie moglam znaleźć strony i dopiero na fanpage firmy doszukałam się informacji:

Szanowni Państwo,
Ponownie informuję, iż dnia 26 sierpnia 2019 r. została ogłoszona upadłość Shiny Group sp. z o.o. – właściciela marki Shiny Box. Firma nie prowadzi już zatem żadnej działalności, w tym nie sprzedaje kosmetyków.
Należy anulować wszelkie płatności przyszłe, które macie Państwo aktywne na rzecz tej spółki.
Osoby, które posiadają roszczenia wobec spółki mogą zgłosić swoje wierzytelności w trybie art. 239 i następnych Prawa upadłościowego.
Syndyk nie odpowiada na pytania kierowane do niego osobiście przez portal Facebook.
 
Z poważaniem
Natalia Leszczyńska
syndyk”

 

Szkoda bo lubiałam te pudełeczka, jednak na rynku nadal istniej firma, która jeszcze przed Shiny Box prowadziła pudełeczka niespodzianki, może pora do niej wrócić…:)

Zapraszam do podzielenia się komentarzem ...:))

Skip to content
%d bloggers like this: