ZAPROSZENIE – 19 LIPCA 2018 !!!

NaturDay Logo

ZAPROSZENIE

Powrót do natury – naturalne leczenie ekstraktami roślinnymi

19 LIPCA 2018, godz.17.00

Zamek Piastowski Racibórz

Już chyba wszyscy moi czytelnicy wiedzą, że jestem fanką wszystkiego, co jest związane ze zdrowym trybem życia. Coraz częściej, i coraz więcej, zwracam się ku wszystkiemu co naturalne.

Sami jesteśmy częścią natury i wszystko co nas otacza jest nierozerwalnie związane z nami. Gdy przebywamy w zanieczyszczonym środowisku, jemy śmieciowe jedzenie, to sami czujemy się „śmieciowo”. Nasze organizmy zaczynają się buntować i chorować.

Dlatego jakiś czas temu postanowiłam… koniec zaśmiecania swojego organizmu!!! Powoli staram się wracać ku czystej naturze… chociaż w obecnych czasach, trochę z tym ciężko!! Dlatego szukam wsparcia w różnych źródłach. Między innymi takim wsparciem są ekstrakty roślinne, ukryte w małych kapsułkach, w 100% naturalne i bez żadnych wypełniaczy. Piszę o nich na blogu w zakładce Natur Day. Natomiast aby jeszcze bardziej przybliżyć ich moc, postanowiłam zorganizować spotkanie na żywo…:))))

Serdecznie zapraszam…

Serdecznie zapraszam na spotkanie, na którym będzie można nie tylko zapoznać się z produktami firmy Natur Day, o których opowie prezes firmy Marcin Mierzwiński, ale również będzie możliwość wysłuchania wykładu lek. med. Janusza Wietecha – fitoterapeuty i dietetyka klinicznego, który poruszy temat wpływu ziół oraz ekstraktów roślinnych na nasze zdrowie.

Spotkanie odbędzie się na Zamku Piastowskim w Raciborzu

w czwartek – 19 lipca o godzinie 17:00

Zamek Piastowski Racibórz - brama wejsciowa Tablica informujaca o spotkaniu z Natur Day Plakat informujacy o spotkaniu z Natur Day

Dzięki uprzejmości Zamku Piastowskiego w Raciborzu, już dzisiaj w jego progach są umieszczone informacje o spotkaniu…:) Jak również taką informację można znaleźć na stronie Zamku w zakładce – zapowiedzi…TUTAJ

Zaproszenie – ulotki informacyjne

W celu dotarcia do większej grupy zainteresowanych, przygotowałam również ulotki informacyjne, z którymi można zapoznać się poniżej:

Ulotka - zaproszenie na spotkanie Ulotka - zaproszenie rewers

 

Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich tych,

którzy mieszkają niedaleko Raciborza.

Będzie mi niezmiernie miło gościć Was

na organizowanym przeze mnie spotkaniu…:))

Ps.

Natomiast TUTAJ  można zapoznać się z produktami oraz ich leczniczymi właściwościami, o których będzie mowa na spotkaniu…:))

 

 

1 Comments

Zapraszam do podzielenia się komentarzem ...:))

Skip to content
%d bloggers like this: