Fitokosmetyki… holistyczna suplementacja dla ciała…

fitokosmetyki, holistyczna suplementacja dla ciała

Dzisiaj chciałabym się podzielić pewnymi nowościami. Część  stałych czytelników na pewno zauważyła, że od pewnego czasu jestem partnerem biznesowym polskiej firmy działającej w branży zdrowotnej. Zawsze interesowałam się naturalnymi metodami leczenia, dlatego firma tak bardzo, przypadła mi do gustu…:)

Na początku podjęłam współpracę tylko i wyłącznie jako klient. Jednak, gdy poznałam wartości jakie dają ich produkty, o których piszę TUTAJ, to zaczęłam się zastanawiać nad współpracą biznesową, w efekcie z klienta, stałam się prosumentem…:)

Uważam, iż wartości samych produktów oraz możliwości biznesowe jakie stwarza firma, są godne polecenia. Dużo o moim podejściu do tej formy biznesu, napisałam w jednym z ostatnich wpisów TUTAJ.

Fitokosmetyki…

Firma, z którą współpracuję jest dla mnie wyjątkowa…:) A co mnie do niej przyciągnęło..? Głównym magnesem było to, że jest to firma całkowicie polska, która postawiła na ciągły rozwój. Jej produkty są nierozerwalnie powiązane z fitoterapią, która towarzyszy człowiekowi od tysięcy lat. A głównym atutem produktów jest to, że są wysoko-stężonymi ekstraktami roślinnymi, o stężeniu zaczynającym się od 8:1, a kończącym na 120:1. Właśnie to wysokie stężenie, decyduję o wyjątkowości oraz ogromnej skuteczności produktów.

Ale przejdźmy do nowości, o których wspomniałam. Od dużego czasu firma pracowała nad recepturą kosmetyków, które będą formą suplementacji dla skóry. Jednym słowem, produkty firmy będą działały, jeszcze bardziej holistycznie, na nasz organizm. Gdyż wachlarz wsparcia, dobroczynnych właściwości ekstraktów roślinnych, obejmie nie tylko wnętrze naszego organizmu, lecz również będzie wspierał nas od zewnątrz…:))

Fitokosmetyki w moim domu…

Wczoraj dotarła do mojego domu długo oczekiwana nowość…:)). Zakupiłam podwójny zestaw, nazwany złotym i srebrnym, z zamiarem sprawdzenia skuteczności działania…:)

  • Zestaw złoty –  szampon do włosów, maska do włosów, żel do mycia, balsam do ciała, płyn do higieny intymnej
  • Zestaw srebrny – piling do ciała, kozie mleko do kąpieli, balsam po kąpieli

Fitokosmetyki, a głównie ich stylistyka zrobiła na mnie spore wrażenie. Przyszły w pięknych solidnych opakowaniach, dokładnie opisane i wizualnie przyciągające wzrok. Szczególnie seria złota…:)

Teraz gdy nacieszyły oko, przyszedł czas na testowanie…:) A poniżej kilka zdjęć naszych nowych firmowych „dzieciątek „..:))

Zestaw złoty…

propozycja kosmetyków na bazie ekstraktów roślinnych

roślinna moc w kosmetykach

fitokosmetyki - złoty zestaw

Zestaw srebrny…

Srebny zestaw pełen natury

fitokosmetyki zestaw srebrby

Fitokosmetyki zestaw srebrny

Podsumowanie…

A jak Wam przypadną nasze  nowe „dzieciątka” do gustu i chcielibyście jeszcze więcej dowiedzieć o wszystkich „dzieciaczkach” oraz możliwościach ich wypróbowania, czy też podjęcia stałej współpracy z firmą, to zapraszam do kontaktu – kontakt@viollet.pl

Zapraszam do podzielenia się komentarzem ...:))

Skip to content
%d bloggers like this: