Wpływ ekstraktów ziołowych i roślinnych na nasze zdrowie – relacje…

Wpływ ekstraktów ziołowych i roślinnych na nasze zdrowie… postanowiłam, że co jakiś czas podzielę się z relacjami osób, które tak jak ja, są ostatnio zafascynowane ziołowymi ekstraktami roślinnymi, ukrytymi w małej kapsułce lub w pysznym syropie – Natur Day.

Zetknęłam się z tymi produktami na początku lutego, tego roku. Swoimi odczuciami i efektami działania ekstraktów roślinnych, jakiś czas temu, podzieliłam się we wpisie – „Naturalne leczenie ekstraktami ziołowymi…”

W krótkim czasie, bo zaledwie po trzech miesiącach, przekonałam się, że ekstrakty ziołowe mają zbawienny wpływ na moje zdrowie i dobre samopoczucie. Efekty te sprawiły, że jeszcze bardziej jestem zafascynowana wpływem ziół na nasze zdrowie.

Relacje…

Od pewnego czasu z uwagą śledzę, jak ekstrakty ziołowe działają na inne osoby. Na stronie Facebook jest stworzona zamknięta grupa, gdzie jej członkowie dzielą się swoimi efektami zdrowotnymi jakie uzyskali dzięki ekstraktom roślinnym firmy Natur Day. Wyniki są zaskakujące, wręcz nawet niewiarygodne…!!!

Dlatego postanowiłam podzielić się na szerszą skalę tymi rewelacyjnymi efektami. A nóż ktoś z Was boryka się z podobnymi problemami i dzięki pozytywnym doświadczeniom innych osób, odnajdzie drogę aby wesprzeć swoje zdrowie…:))

Poniższe relacje oczywiście publikuję za pisemną zgodą osób, które doświadczyły  wyjątkowych efektów jakie dało im systematyczne stosowanie ekstraktów roślinnych. Jednym słowem – ZIÓŁ, których moc, w tym konkretyzm wypadku, jest ogromna, gdyż są one podawane w formie ekstraktów o wysokim stężeniu – 10:1, a w niektórych przypadkach nawet 120:1.

Pora na relacje…

Zastanawiałam się jaką formę relacji przyjąć. Czy opisywać to, co przeczytałam, czy też usłyszałam, czy też oddać głos osobom, których zdrowie i samopoczucie ewidentnie poprawiło się dzięki ekstraktom roślinnym. Prościej mówiąc dzięki ziołom, które od wieków są wykorzystywane przez medycynę naturalną.

Wybrałam obie form. Najpierw „oddaję głos” osobom, które wyraziły na to zgodę, za co im bardzo dziękuję…:) Następnie, w formie bardziej anonimowej, opisuję doświadczenia innych osób.

Oddaję głos…

Joanna R.
24 maja 2018

W lutym tego roku zetknęłam się z produktami NaturDay i oto moje rezultaty:
od kilku lat leczę się na zespół lękowy: napady lękowe, zespół jelita drażliwego, bezsenność na przemian z ogromną sennością, zawroty głowy itp., itd. Od 5 lat zażywam leki antydepresyjne i zażywałam Duspatalin Retard na jelita, Sedam (bropazepam) na uspokojenie. W lutym zaczęłam zażywać OptiNeurostress (zażywam do tej pory), miesiąc zażywałam OptiDex, od miesiąca zażywam OptiLiver i OptiLDL-HDL (na cholesterol). Ponadto zażywam jeszcze probiotyki innej firmy (czekam na nasze). Rezultat: lek antydepresyjny zmniejszyłam z dawki 40 mg na 20 mg, Duspatalin, Sedam odstawiłam. Czuję się bardzo dobrze, bardzo dobrze śpię, bez koszmarów sennych, budzę się wypoczęta, jelita wreszcie przestały mnie boleć i sprawiać mi różne problemy. Efekt uboczny: chudnę, powoli ale chudnę. Fakt staram się zdrowo odżywiać ale ponieważ jestem spokojniejsza, nie mam napadów głodu. Po prostu pierwszy raz od wielu miesięcy czuję, że świat jest piękny 🙂 🙂 🙂

OptiLiver - ekstrakt ziołowy OptiLdl-Hdl - ekstrakt ziołowy Neirostres-ekstrakt ziołowy OptiDex - ekstrakt ziołowy

Adam S.
30 czerwiec 2018

Szok! Połowa listopada 2017 roku, karetka pogotowia odwozi mnie półprzytomnego do szpitala. Diagnoza – zakrzepica płuc, EKG do bani, ciśnienie 190/104 po paru dniach leczenia szpitalnego dochodzi sepsa (drugi raz w moim życiu) Normalnie szok. Ale moja psychika na szczęście jest zdrowa. Po wyjściu ze szpitala dalsze leczenie. Realizuję receptę – antybiotyk z osłoną, leki przeciwzakrzepowe, sercowe od nadciśnienia ponad 300 zł. Dowiedziałem się, że mogę liczyć się z tym, że będę je zażywał do końca życia (?!).

Marzec 2018 roku, moja intuicja pomogła mi znaleźć w internecie „Natur Day” z silnymi 100% naturalnymi ekstraktami ziołowymi. Następuje decyzja. Odstawiam chemię. Oczywiście konsultacja lekarska. Oczywiście opory. Ale moja stanowczość bierze górę.

Zaczynam stosować kapsułki OptiCardio na wzmocnienie układu sercowo-naczyniowego oraz na usprawnienie pracy serca działa też przeciwzakrzepowo oraz antyoksydanty OptiOxy w syropie (smaczny). I następny szok! Tym razem u lekarzy choć próbowali to ukrywać dało się zauważyć. W trakcie stosowania OptiCardio i OptiOxy wynniki EKG dobre, krzepliwość spoko, ciśnienie właściwe.

Maj 2018 roku, wyniki Echo serca w porządku. Obecnie czekam na następny szok! W przyszłym tygodniu odbieram wyniki z tomografii klatki piersiowej. Kondycja dobra, czuję się świetnie. A i jeszcze jeden wynik w trakcie kuracji udało mi się rzucić palenie, a co stać mnie na to. Obecnie przyjmuję jeszcze OptiCNaturel w syropie na wzmocnienie swojego układu odpornościowego. Tyle teraz różnego rodzaju bakterii i wirusów a nie chcę znowu przechodzić sepsy albo czego innego. Pozdrawiam wszystkich na Facebooku i życzę zdrówka. Czyż to nie jest szok?

06.06.2018

No i szok 🙂 Byłem dzisiaj na konsultacji lekarskiej wraz z wynikiem tomografii komputerowej płuc. Wynik jak określił lekarz b.dobry jak po takich przejściach 🤔. Następna wizyta kontrolna za rok. Pytanie lekarza -„jakie pan leki przyjmuje?”  Od trzech miesięcy żadnych – odpowiedziałem 🙂, nie najlepiej się czułem po lekach. „Żadnych?” 😲 Obecnie stosuję stężone ekstrakty roślinne i bardzo dobrze się czuję. „No tak, każdy organizm inaczej reaguje na leki – brzmiała odpowiedz 😂 to niech tak zostanie”. W najbliższy poniedziałek czeka mnie rezonans magnetyczny kręgosłupa po rehabilitacji. Czekam z niecierpliwością aby wiedzieć jakie następne Opti stosować.

  OptiCNaturel - ekstrakt roślinny w syropie OptiVital - ekstrakt roślinny w syropie OptiCardio - ekstrakty ziołowe w kapsułkach

Relacje innych osób…

Nie każdy lubi gdy cytuje się go wprost, dlatego poniżej zrobiłam ogólną relację jak ekstrakty ziołowe zadziałały na inne osoby:

Jedna z osób podzieliła się swoimi efektami dopiero jak zaczęła używać kolejny produkt Natur Day, który przeważył szalę wszystkich jej dotychczasowych pozytywnych efektów zdrowotnych, a był nim syrop OptiVital.

Pierwszym produktem, który testowała była OptiBorelia. Gdyż z końcem stycznia wykryto u niej boreliozę, postanowiła zawalczyć. Miała dość trwających bóli głowy, wiercenia w stawach. Ku jej miłemu zaskoczeniu, po dwóch opakowaniach jej problemy zniknęły. Znając jednak swój organizm postanowiła, że musi też wspomóc układ trawienny. Zakupiła OptiLiver i zauważyła, że męczące ją wzdęcia ustąpiły, a dodatkowym efektem była utrata wagi. Ciągle jednak dokuczało jej zmęczenie i nie mogła obyć się bez kawy. Po zastosowaniu OptiVital  kawa przestała być potrzebna…:). Budzi się wyspana, ma więcej siły i energii na cały dzień.

OptiVital - ekstrakt roślinny w syropie OptiBorelia - ekstrakty Roslinne w kapsułkach OptiLiver - ekstrakt ziołowy

 

Wpływ OptiCykl MN

W wypadku tego produktu, swoimi odczuciami podzieliła się 24 letnia dziewczyna, która
przez wiele lat miała problemy z miesiączką. Miała je bardzo nieregularnie, z przerwami kilkumiesięcznymi, a gdy do nich dochodziło, to trwały nawet do kilkunastu dni i męczyły ją obfite krwawienia. Zażywała chemiczne hormony ale nie pomagały. Kilka miesięcy temu trafiła na produkt OptiCykl MN. Zauważyła, że już po pierwszym opakowaniu rezultat był zaskakujący. Obecnie cykl się wyregulował, a obfite krwawienia ustąpiły.

OptiCykl MN - ekstrakt roślinny w kapsułkach

Relacja wideo…

Jolanta H.
12 maj 2018

A na koniec zebranych relacji, jedna z bardziej spektakularnych. Jolantę poznałam osobiście na majowej konferencji organizowanej przez Natur Day, a jej efekty zdrowotne powaliły mnie na łopatki. Wtedy pomyślałam sobie – moje problemy ze zmianami na czole to pikuś…:)

 

OptiArtroflex - ekstrakt roślinny w syropie OptiFlexpain - ekstrakty roslinne w kapsułkach

Podsumowanie…

Z czasem podobnych relacji będzie przydybywało…:) Dlatego na blogu stworzyłam osobną kategorię Natur Day i aby ułatwić szybki dostęp do niej, dodałam ją do menu.

Co jakiś czas będę tutaj dołączała kolejne relacje osób, które pokochały naturalny sposób wspomagania własnego zdrowia i cieszą się świetnymi efektami…:)

A jeżeli ktoś z Was czuje, że to jest to czego szukał, to zapraszam do bezpłatnej rejestracji na stronie Natur Day – TUTAJ. Bądź do kontaktu mailowego TUTAJ, gdzie odpowiem na wszystkie nurtujące pytania.

Spotkanie informacyjno – konsultacyjne…

Aby jeszcze bardziej przybliżyć niesamowitą moc produktów Natur Day, postanowiłam zorganizować spotkanie informacyjno – konsultacyjne. W organizacji spotkania dużym wsparciem jest dla mnie zaangażowanie dyrekcji i pracowników Zamku Piastowskiego w Raciborzu, za co serdecznie dziękuje..:)) Dzięki wzajemnej współpracy, już niedługo – 19 lipca- zapraszamy na spotkanie do Zamku Piastowskiego w Raciborzu.

Dlatego serdecznie zapraszam wszystkie zainteresowane osoby mieszkające w Raciborzu, jak również z okolic Raciborza, na bezpłatne spotkanie informacyjno-konsultacyjne, na którym doktor Janusz Wietecha – fitoterapeuta i dietetyk kliniczny oraz Marcin Mierzwiński, prezes firmy Natur Day, przybliżą uczestnikom spotkania bezcenne informacje o niesamowitych produktach jakimi są ekstrakty roślinne produkowane przez firmę Natur Day. 

Jak już wyżej wspomniałam, spotkanie odbędzie się na Zamku Piastowskim w Raciborzu i już dzisiaj, na ich stronie www.zamekpiastowski.pl, można zapoznać się z zapowiedzią o spotkaniu.

Zapraszam Wszystkich zainteresowanych !!!

Miejsce spotkania: Zamek Piastowski w Raciborzu – ul. Zamkowa 2

Termin spotkania:  19 lipca 2018,  godz. 17.00

 

Nasze zdrowie jest bezcenne, a czas poświęcony na udział w organizowanym spotkaniu może przyczynić się do odnalezienia drogi, której od dawna szukamy…!!!

2 Comments

Zapraszam do podzielenia się komentarzem ...:))

Skip to content
%d bloggers like this: