Krok w Nowy Rok…

Krok w Nowy Rok

Krok w Nowy Rok…  już od kilku minut za nami… dlatego też, przesyłam gorące Uściski Noworoczne dla Wszystkich i dla każdego z osobna… Dziękuję za to, że tu jesteście, że swoją obecnością mnie wspieracie i sprawiacie, że mój Świat Kobiety 50 plus powoli wypełnia się treścią. Dzięki Wam rozwijam się i jestem jeszcze większą optymistką niż byłam..:)

Życzę Tobie…

Skoro tu jesteś i czytasz ten tekst, to z całego serca ślę Tobie Uściski Noworoczne

i  Życzę Tobie abyś w Nowym Roku 2018 wydobyła z siebie moc,

dzięki której zaczniesz stawiać i doceniać pierwsze kroki w kierunku wymarzonego celu.

Wszystko w Twoich rękach, tylko Ty możesz dokonać zmiany, o której marzysz…!!!

 

NOWY ROK to NOWE MOŻLIWOŚCI…!!!

Każdy z nas zaczyna Nowy Rok z nowymi, bądź odświeża stare postanowienia i rusza do przodu pełen wiary iż na 100%  je zrealizuje. Ale robimy błąd, bo tych postanowień ustalamy sobie bez liku, w dużej mierze są one zbyt wygórowane i mało realne. Dlatego po miesiącu lub dwóch, rzucamy je w kąt i o nich zapominamy.

Proponuję aby w tym Roku zrobić inaczej… dokładnie zaplanujmy co chcemy tym razem osiągnąć i wybierzmy maksymalnie trzy postanowienia, podzielmy je na etapy. Nadajmy im priorytet, które z tych trzech jest dla nas najważniejsze, które stawiamy na drugim miejscu, a które na trzecim. Dla każdego rozrysujmy mapę z celami pośredniczmy i z celem ostatecznym. Zaplanujmy każde następne zadanie, które poprowadzi nas po ścieżce ustalonej przez nas mapy. Realizujmy je krok po kroku, bez pospiechu, gdy trzeba się zatrzymać, zatrzymajmy się, skorygujmy cel i dążmy dalej. Systematyczna i przemyślana realizacja, to krok do przodu w kierunku wyznaczonego celu a ostatecznie w kierunku jego spełnienia.

Pamiętaj, że Wszystko co Ciebie otacza zależy od Ciebie..!!!  a spełnienie marzeń leży w Twoich rękach…!!!

Marzenia w Twoich rękach

Życzę Ci wspaniałego Nowego 2018 Roku,

pełnego nowych odkryć oraz realizacji wytyczonych celów i spełniena marzeń…!!!

Zapraszam do podzielenia się komentarzem ...:))

Skip to content