Uśmiech i dobre słowo czynią cuda…

uśmiech i dobre słowo

Uśmiech i dobre słowo czynią cuda… jest to tak oczywiste jak słońce na niebie…;) Lecz niestety w naszym otoczeniu jest sporo osób, dla których zawsze pada deszcz…

Co zrobić żeby sprawić, że dla tych, którzy widzą tylko chmury i deszcz, któregoś dnia zaświeciło słonko..?

Aby takie osoby zadowolić, to staramy się  im nawet nieba przychylić. W szczególności dotyczy to naszych bliskich, ale nie zawsze te nasze starania są skuteczne. Ale uwierzcie, wystarczy dobre słowo i uśmiech, które prędzej czy pózniej zadziałają…

Jakiś czas temu, znalazłam w sieci filmik „Uśmiech czyni cuda..” i bardzo gorąco zachęcam do jego obejrzenia.

A gdy już go obejrzyjcie, to link do tego filmiku powinien zagościć, na stałe, na pulpicie naszego komputera, abyśmy mogli w każdej „deszczowej chwili” do niego sięgnąć…:)

 

Pamiętaj…!!!

Jesteś Wspaniałą i Fantastyczną Osobą…!!!

Uśmiechnij się…!!!

Pamiętaj, że na tym świecie nie ma dwóch identycznych osób. Więc każdy z nas jet wyjątkowy i unikatowy…!!!

diament

Słowo unikatowy, powiązane jest z innym słowem UNIKAT. Natomiast słowo UNIKAT, nie wiem dlaczego kojarzy mi się z DIAMENTAMI, które tak jak my, są wyjątkowe i nie ma dwóch takich samych, na tym świecie…!!!

A przez te moje skojarzenia wychodzi na to, że jesteśmy DIAMENTAMI, które rzeźbi życie. Nie możemy jednak pozwolić, aby to życie robiło co chciało, tylko musimy trzymać je za rękę i nie pozwolić mu na zrobieniu szlifów, które nam się nie podobają..!!!

Pamiętaj…!!!

Jesteś Wyjątkowy i Unikatowy…!!!

Jesteś jak DIAMENT…!!!

 

Podziel się komentarzem

Skip to content
%d bloggers like this: