„Niebiańska przepowiednia”, film godny polecenia…

Filmy które polecam

„Niebiańska przepowiednia”, to niezwykły film, który dołączam do mojego cyklu „Filmy, które polecam…”.

Trafiłam na ten film całkiem przez przypadek, chociaż nie wiem czy to był przypadek, czy po prostu przyszedł ten czas, że miałam go obejrzeć…

Jeden z moich znajomych polecił go na swojej stronie na FB. Z ciekawości zaczęłam oglądać i teraz ja, z całego serca Wam go polecam. Tyma bardziej, że święta tuż, tuż i ten film idealnie nadaje się na taki świąteczny czas…

Jest to ekranizacja bestsellerowej powieści Jniebiańska wizja james redfield – „The Celestine Prophecy”. Jak ktoś woli przeczytać, to jest również dostępna w języku polskim, pod tym samym tytułem co film – „Niebiańska przepowiednia”.

Ja tym razem zaczęłam od filmu, lecz z chęcią sięgnę również po książkę na chwilę obecną trudno dostępna. Przeszukałam cały internet i nigdzie w żadnej księgarni jej nie znalazłam. Przeszukałam też internet za pomocą wyszukiwarki Ceneo.pl i też nic.

Jednak jestem nastawiona, że książkę J. Redfilda -„Niebiańska przepowiednia” uda mi się gdzieś kupić w rozsądnej cenie. Obecnie są dostępne tylko egzemplarze z drugiej ręki w niebotycznych cenach.

Ale dzięki tym poszukiwaniom, natrafiłam na informację, że w oparciu o „Niebiańską Przepowiednię” oraz „Dziesiąte wtajemniczenie” powstała nowa książka Jamesa Redfielda -„Niebiańska Wizja” dostępna – TUTAJ. Myślę, że również warto ją przeczytać.

„Niebiańska przepowiednia”…

Ale teraz skupmy się na filmie, który dostępny jest na YouTube i do obejrzenia poniżej. Trochę denerwujące są reklamy ale można jakoś je „przetrzymać”.

Dzisiaj, kiedy publikuje ten post, jest 21 grudzień 2022, dzień zimowego przesilenia. Od dziś z każdym dniem będzie przybywać coraz więcej światła… czyżby symbolika nawiązująca do filmu? Oceńcie sami…!

Reżyserem filmu jest – Armand Mastroianni.

Scenariusz napisany przez Barnet Bain i James Redfield w oparciu o jego książkę.

Rok produkcji: 2006 – USA

Obsada: Obba Babatundé, Jürgen Prochnow, Joaquim de Almeida, Hector Elizondo, Annabeth Gish

Serdecznie zapraszam do oglądania…:)

Zapraszam do podzielenia się komentarzem ...:))

Skip to content