Nów księżyca – listopad 2022

Księżycowe karty - "Kziężycologia"

Nów Księżyca – listopad 2022, trochę dziwny tytuł, a i sam wpis jest nietypowy, bo o spełnieniu małego marzenia. Od kilku lat, na mojej stronie możecie śledzić wpisy na temat magii Nowiu. Każdego roku podaję dokładne terminy z godzinami, kiedy ten Magiczny Nów przypada, a na temat nowiu w 2022 roku przeczytacie TUTAJ.

Listopadowy Nów…

Listopadowy Nów, spełnił jedno z moich marzeń, które miałam gdzieś z tyłu głowy. Szukając w Internecie kalendarza na 2023 wydawanego przez „Wydawnictwo Kobiece” o magicznej nazwie „Czaro Marownik”, trafiłam na niezwykłe księżycowe karty – „Księżycologia”.

„Czaro Marownik”, towarzyszy mi od kilku lat, z małymi przerwami. Wcześniejsze wydanie z jakim się zetknęłam, chyba w 2018 roku, było dość grube, w twardej oprawie i niezbyt poręczne. Natomiast w zeszłym roku trafiłam na ten kalendarz ponownie i się nim zachwyciłam.

Jest on w twardej oprawie, a zarazem bardzo elastycznej. Pod dłoniami czujemy aksamitną fakturę i piękny projekt okładki. Jest jednak mała wada, gdy z kalendarza korzysta się każdego dnia, okładka się ściera. Ale mimo tej wady i tak go bardzo lubię, dlatego zdecydowałam się na zakup kolejnego na 2023 rok.

Magiczne księżycowe karty…

Tak jak wcześniej pisałam, w poszukiwaniu kalendarza trafiłam na magiczne księżycowe karty – „Księżycologia”. Ich magię podbił jeszcze termin ich dostarczenia. Otrzymałam je dzisiaj w dniu – 23 listopada 2022 roku, kiedy księżyc jest w fazie Nowiu, a jego kumulacja przypadnie o godz. 23:57.

Dziś je tylko rozpakowałam, a dogłębnie będę się nimi zajmowała jutro, w czasie gdy Magia Nowiu realizuje nasze marzenia…

Teraz mogę powiedzieć tylko tyle, że są przepiękne. Są zapakowane w pudełeczku o rozmiarze 10 cm na 13,5 cm. W pudełeczku jest talia 44 kart i książeczka, którą dokładnie przejrzę jutro.

Niesamowite jest to, że zawsze o takich kartach myślałam z nostalgią, ale nigdy wcześniej na nie nie trafiłam. Widziałam różne inne np. tarot, runy itp, lecz z księżycowymi się nie spotkałam.

A tu proszę, w dniu Magicznego Nowiu, który pomaga naszym marzeniom się realizować, zostałam posiadaczką tych przepięknych magicznych kart.

Czas marzeń…

Post ten opublikuję dokładnie w apogeum listopadowego Nowiu – 23.11.2022 o godzinie 23:57, niech marzenia moje i Wasze się spełniają… Niech się darzy!

Zapraszam do podzielenia się komentarzem ...:))

Skip to content