Klub Godziny Szóstej…:)

budziki

Klub Godziny Szóstej… jest to pomysł wyjątkowy i należy do Fryderyka Karzełka..:) Ktoś powie, że jest to pomysł szalony, gdyż nie chodzi o godzinę 18:00, lecz o SZÓSTĄ RANO!!!. Ale za to, jak bardzo pozytywnie zakręcony i sprawiający, że dzień zaczyna się mega inspirująco i pozytywnie…:)))))

Wyzwanie…

Jeśli chcecie mieć inne poranki niż dotychczas, gorąco zachęcam do przyłączenia się do WYZWANIA, które ma trwać 30 dni !!!. Pierwsze poranne spotkanie miało miejsce 21 lipca, a ostatnie przypadnie 23 sierpnia..:)

po szóstej

A tak do Wyzwania – „Klub Godziny Szóstej”,  zachęca  sam pomysłodawca Fryderyk Karzełek:

„Niewielu ludzi dożywa późnej starości, ale jeszcze mniej odnosi sukcesy, jeśli nie wstaje o świcie” powiedział Benjamin Franklin.

Ważna jest dla Ciebie wolność? Przeczytaj i zapoznaj się z materiałem, bo pewnie takiej definicji wolności jeszcze nie znasz!

Kiedy Ty i ja budzimy się rano, oboje stajemy przed tym samym wyzwaniem – pokonać BYLEJAKOŚĆ i zacząć żyć pełną piersią, pokonać własne wymówki, stać się odrobinę lepszą osobą, niż było to wczoraj.

Na tym polega bycie człowiekiem: ciągle się rozwijać, kochać, cieszyć się życiem, być wdzięcznym za wszystko i sprawiać, aby inni ludzie w Twoim otoczeniu odczuwali szczęście i satysfakcję.

Już jutro, punktualnie o 06:00 kolejny dzień Wyzwania! Dołącz do nas i wypracuj niezwykły nawyk samodyscypliny. Istnieje bezpośredni związek pomiędzy samodyscypliną, a innym ważnymi dla naszego rozwoju kompetencjami.

Kiedy jesteś zdyscyplinowana/y wzrasta Poczucie Własnej Wartości, czyli pewność siebie, pojawia się wytrwałość i konsekwencja.

Kiedy „zmuszasz” się do dyscypliny, coraz bardziej siebie lubisz i szanujesz, stajesz się silną i niezależną osobą.

Nie zwlekaj więcej, nastaw teraz budzik na 05:55 i zacznij robić to, o czym wiesz, że tego nie robisz, a jest być może teraz najważniejsze.

Jeżeli się z tym zgadzasz, pomóż mi proszę dotrzeć z tym przesłaniem do jak największej liczby ludzi, udostępnij u siebie ten materiał, zaproś innych do Wyzwania.

Kolejne 30 dni spotykamy się codziennie o 6:00, aby wystartować w nowy dzień z ogromną dawką pozytywnej energii, większą ilością czasu na sprawy najważniejsze i z większą dyscypliną realizować podjęte wyzwania.

Dołączamy do Klubu…

No to Kto zmienia od dziś nawyki… i zacznie wstawać o godz. 5:55, aby zdążyć do Klubu Godziny Szóstej… ???

Mnie nie trzeba namawiać, bo Kubowiczem Godziny Szóstej jestem od drugiego dnia trwania wyzwania, gdyż dopiero w tym dniu, dowiedziałam się o takim mega pozytywnie zakręconym pomyśle…:))

Poniżej nagranie z drugiego dnia wyzwania, w którym dołączmy do „Crazy Ludzi”, jak zabawie określa nas – klubowiczów, twórca wyzwania Fryderyk Karzełek…:))

 

 

Dawka pozytywnej energii…

Jak powyższa zapowiedź tego, co daje kilkunastominutowe spotkanie z Fryderykiem Karzełkiem, przypadła Wam do gustu, to zapraszam przez  następne 25 dni do wcześniejszej pobudki…:)

Zrobienia sobie dobrej kawy, włączenia komputera, przejścia na Facebook – na stronę Fryderyka Karzełek TUTAJ i dokładnie o godz. 6:00 dołączenia do  KLUBU GODZINY SZÓSTEJTUTAJ!!!

 

PS.

Obecnie klub przekształcił się i nosi nową nazwę: KLUB 555 …:))

Zapraszam do podzielenia się komentarzem ...:))

Skip to content
%d bloggers like this: