Przemiana – The Shift – dr Wayne Dyer

Filmy które polecam

Filmy… które polecam… jest to cykl, w którym dzielę się filmami, które głęboko zapadły w mojej pamięci, nakłaniają do przemyśleń i sprawiają, że chce się do nich wracać.

Dzisiaj bardzo gorąco polecam kolejny film, którego głównym bohaterem jest dr Wayne Dyer .

W. Dyer – urodził się 10 maja 1940 w Detroit, natomiast zmarł  29 sierpnia 2015 w Maui. Był osobą bardzo popularną i powszechnie szanowaną w kręgach rozwoju osobistego w Stanach Zjednoczonych. Napisał ponad 15 książek, nagrał dziesiątki motywacyjnych CD. Jeździł po całych Stanach prowadząc wykłady i inspirując tysiące ludzi do zmiany ich życia na takie, jakiego pragną.

The Shift (Przemiana) – dr Wayne Dyer

“The Shift”  – Przemiana (tłumaczony też – „Zmiana”) – jest dziełem wytwórni Hay House, której założycielką w 1984.r. była Louise Hay. Na początku wytwórnia, głównie zajmowała się wydawnictwem książek, z czasem znacznie rozszerzyła swoją działalność.

W filmie ukazane jest życie trojga ludzi, którzy próbują nadać nowy sens i znaczenie ich egzystencji. Jednak główną postacią jest Wayne Dyer, który opowiada o swoim życiu, wszystkim tym co je odmieniło i spowodowało, że zaczął patrzeć na nie uważniej i z duchowej perspektywy.

Mam nadzieję, że poniży film przypadnie Wam do serca, tak samo jak mi..:) 🙂

Poniżej wersja jest z napisami. Niestety, tłumaczenie nie jest najlepsze. Zdarzają się fragmenty filmu bez tłumaczenia, ale mam nadzieję, że mimo tych mankamentów, będziecie mieli ogromną przyjemność w jego oglądaniu, a jeszcze większą w odbieraniu jego przesłania.

 

 

2 Comments

  1. Pomoc Drogowa pisze:

    Bardzo ciekawy artykuł, Świetna robota publikuj więcej na pewno powrócę

    1. Viollet pisze:

      Dziękuję za miłe słowa i zapraszam…:)

Zapraszam do podzielenia się komentarzem ...:))

Skip to content