Nigdy nie jest za późno…

film

Nigdy nie jest za późno… Twój moment jest teraz… niezwykle prawdziwe przesłanie o jakim mówi w poniższym filmie Beata Pawlikowska.

Uwielbiam ją słuchać, a jej filmiki podsyłam moim bliskim. Dobieram zawsze takie, które akurat wpasowują się w ich aktualną sytuację życiową. Teraz rozszerzam grono i od czasu, do czasu, również Wam takie filmiki podrzucę, chociaż już wcześniej, też tak robiłam..:)

O tym wszystkim, o czym mówi Beata Pawlikowska, gdzieś w głębi siebie wiemy, ale gdy chcemy podzielić się tym z innymi, aby ich wesprzeć, to brakuję nam słów. Dlatego potrzebny jest ktoś, kto potrafi za nas lepiej to wyrazić.

Dla mnie taką osobą jest Pani Beata …:)  Lubię czytać jej książki o pozytywnym myśleniu. Od wielu lat, każdego roku, towarzyszą mi jej kalendarze z serii „Rok dobrych myśli”. A jak założyła swój kanał na YouTube, to od pierwszych dni istnienia kanału, jestem jej stałą fanką…:)

Na swoim kanale porusza wiele rożnych tematów. Poczynając od relacji z swoich podróży, a kończąc na różnego rodzaju życiowych przemyśleniach. Tak, że każdy znajdzie coś dla siebie..:) A od czasu, do czasu jak znajdę coś dla Was, to tak jak dziś, podzielę się tym..:))

Zaczyna się nowy rok, stawiamy sobie wiele postanowień, jednocześnie zastanawiamy się czy już nie uciekł nasz czas, na ich realizację… dlatego tym razem zachęcam, aby to krótkie zdanie „Nigdy nie jest za późno..,” nie było tylko pustym zlepkiem słów, lecz przerodziło się w pewność, która wypełnia nasz sposób myślenia…

Nigdy nie jest za późno…

W swoim życiu mamy wiele planów, ale często na planach kończymy, nie robimy kolejnego kroku bo prawie zawsze mamy wymówkę. Zasłaniamy się niewłaściwym miejscem, czasem lub naszym wiekiem. A to nieprawda, bo zawsze jest ten właściwy moment i właściwy czas, a jak to wykorzystamy, zależy tylko i wyłącznie od nas samych.

Gorąco zachęcam do obejrzenia filmiku, w którym Pani Beata porusza powyższy temat. A, że ma niezwykły dar, aby obudzić w nas to, co głęboko w sobie skrywamy, to tym bardziej zachęcam do budzenia swoich ukrytych pragnień i marzeń…

Zapraszam do podzielenia się komentarzem ...:))

Skip to content
%d bloggers like this: