Nów w 2021 roku…

Nów w roku 2021

Nów w 2021 roku… pora na tradycyjny wpis dotyczący nowiu. Informacjami oraz różnymi magicznymi rytuałami kryjącymi się pod czymś tak oczywistym jak nów, dzielę się z Wami od kilku lat. Dlatego też, ten rok nie może być wyjątkiem.

Poniżej podaję dokładne terminy kiedy możemy się spodziewać, że zobaczymy Księżyc w fazie nowiu i będziemy mogli wykorzystać jego magiczną moc…:)

Moc jaką daje nów…

Nie chcę się powtarzać, gdyż piszę o mocy nowiu od kilku lat, dlatego zachęcam serdecznie do przeczytania poprzednich wpisów, w których poznacie moc i magię nowiu.

Jako pierwszy proponuję –Wpis o jego Sekretach” , a następnie – „Wpis o jego Magii” czy też zeszłoroczny wpis – „Księżyc w nowiu”.

Każda z faz księżyca ma przypisanie magiczne moce, ale najwięcej ich przypada w fazie pełni lub nowiu. Ja osobiście upodobałam sobie Księżyc w fazie Nowiu i dlatego moje wpisy dotyczą głównie tej fazy i magicznych mocy z nią związanych.

Aby w przyszłości nie gonić Was od wpisu, do wpisu w poszukiwaniu informacji o Magii Nowiu, postanowiłam przygotować dla Was niespodziankę. Ale o tym już niedługo..;)

Księżyc w Nowiu… w 2021 roku… terminy…

Poniżej podaję wszystkie terminy Księżyca w Nowiu, jakie przypadają w bieżącym 2021 roku, z uwzględnieniem dnia, godziny oraz znaku zodiaku w jakim, w danym dniu Nowiu, znajduje się Księżyc:

 • 13 styczeń – godz. 06:02–  w Koziorożcu
 • 11 luty – godz. 20:08 –  w Wodniku
 • 13 marzec – godz. 11:22 – w Rybach
 • 12 kwiecień – godz. 04:32 –  w Baranie
 • 11 maj – godz. 21:01–  w Byku
 • 10 czerwiec – godz. 12:54 – w Bliźniętach
 • 10 lipiec – godz. 03:17– w Raku
 • 08 sierpień – godz. 15:50 –  we Lwie
 • 07 wrzesień – godz. 02:52 –  w Pannie
 • 06 październik – godz. 13:05–  w Wadze
 • 04 listopad– godz. 22:15 –  w Skorpionie
 • 04 grudzień – godz. 08:44 –  w Strzelcu

Najważniejsze daty już znamy, więc czekamy do najbliższego nowiu i zgodnie z tym, o czy piszę we wcześniejszych wpisach, zapisujemy swoje marzenia i otwieramy im drogę do spełnienia…

Szczególny Nów…

Stali czytelnicy już wiedzą, a nowym podpowiadam, że raz w roku, mamy ten JEDEN SZCZEGÓLNY NÓW!!

Zawsze przypada on w Nowym Roku Astrologicznym, który zaczyna się  wraz z wejściem  Słońca do znaku Barana.  Ten wyjątkowy nów, przypada na Pierwszy Nów, który nastąpi po zrównaniu dnia z nocą.

Potocznie ten moment jest określany, jako pierwszy dzień wiosny… :). Jest to początek najpiękniejszej pory roku jaką jest wiosna. Początek rozwoju przyrody, a więc jest to czas, związany z ogromną energią, która nas otacza i ma na nas ogromny wpływ. W tym roku, ten Szczególny Nów przypadnie:

12 kwiecień o godzinie 04:32 !!!

Warto tego dnia jeszcze bardziej skupić się na swoich marzeniach, gdyż ponoć życzenia zapisane w tym dniu, mają jeszcze większą moc spełnienia…

Magia liczb roku 2021…

W zeszłym roku, opierając się na sugestiach numerologii myślałam, że magia dwóch 20-tek przyniesie nam sporo dobrej energii. Jedno z czym się musimy zgodzić, to tej energii dostaliśmy aż w nadmiarze… ale czy ona była taka dobra, to już jest dyskusyjne. Jednoczesne był to rok totalnego przecierania oczu ze zdumienia, jak świat potrafi zmienić się z dnia, na dzień…

Liczba 20 – oznacza Przebudzenie, zobaczenie świata takim jaki jest w rzeczywistości. Jest symbolem otwarcia się na wiedzę i doświadczenie. Jest to liczba, która przynosi wielką intuicję oraz uwolnienie od problemów codzienności. To wibracja, która zmienia nasze życie na lepsze, a przy tym nagradza nasz trud…”

W tym roku dołącza kolejna liczba 21, miejmy nadzieję, że dopełni faktyczną wibrację liczby 20 i razem z nią przyniesie wiele dobrego…

Liczba 21 – jest to liczba oznaczająca odpowiedzialność, całkowitą doskonałość, osiągnięty cel i związaną z tym pełnię szczęścia. Jest to również symbol niezależnego człowieka, dokonującego wybory między światem”ducha” i światem materialnym, między dobrem a złem. To dynamiczny wysiłek, jaki powstaje z konfliktu między przeciwieństwami…

Więc w tym roku, na to co nas czeka mają wpływ dwie liczby 20 i 21. Taka kombinacja może okazać się ciekawym doświadczeniem. A jak zsumujemy poszczególne liczby, to otrzymujemy liczbę 5, która jest równie interesująca…

Liczba 5 – oznacza potrzebę zmiany, odmiany i nowego wzrostu. To wibracje wolności osobistej, indywidualizmu, poważne zmiany życiowe. To lekcja życia poprzez doświadczenia życiowe. Symbolizuje progresję, pasję, transformację. To poważne zmiany życiowe, nowe decyzje i wybory…”

Więcej o numerologi roku 2021 możecie przeczytać TUTAJ

Testujcie, zapisujcie, planujcie, bawcie się liczbami…  i bez względu na okoliczności, spełniajcie swoje  marzenia…!!!

Zapraszam do podzielenia się komentarzem ...:))

Skip to content